Машина за перње GORENJE WNEI74BS • MILD
, ,

Машина за перње GORENJE WNEI74BS

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008856

Почетна
Бела техника
Самостојни апарати
Машини за перење
МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNEI 74 BS
Previous product
Next product
Gorenje
МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNEI 74 BS
24009 ден со ДДВ

Мотор: Inverter PowerDrive
Капацитет: 7 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Волумен на барабанот 49L
Функција: AquaStop
Тип на екран: LED
Димензии (ШхВхД): 60x85x46.5 cm

25.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Технологија на инвертер
Екран со тип LED
Тип на мотор Мотор без четкички Inverter PowerDrive
Волумен на барабанот 49L
Шарки на вратата Лево
Функција AquaStop
Капацитет на барабанот 7 кг
Максимална брзина 1400 RPM
Ниво на бучава (центрифуга) 72dB
Ниво на бучава (миење) 55dB
Прилагодлива температура
Систем за дистрибуција на оптоварување
Систем за контрола на пена
Тајмер за одложен почеток
Индикатор/Тајмер
Тежина: 63.8 kg
Димензии (ШхВхД): 60 x 85 x 54,5 cm


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа B/td>
Вртежи 1400 врт./min
Програми 16
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 76dB