Аспиратор GORENJE WHT6SYW • MILD
, ,

Аспиратор GORENJE WHT6SYW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003934

Тип на апарат Аспиратор – самостоен
Линија Gorenje Simplicity Collection 2.1
Енергетска класа B
Начин на поставување Самостоен на ѕид
Тип на аспиратор Декорација
Начин на работа Издувно и проточно
Материјал на куќиште Фарбан челик/стакло
Материјал на декоративен оџак Лакиран метал

18.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje WHT 6 SYW
Декоративен ѕиден аспиратор Simplicity collection 2.1
Бела боја
Контроли на допир
Максимална бучавост: 70 dB
Максимален проток на воздух при издувно функционирање 650 m3/h
AdaptLight сензорско палење на светилката кога има некој пред аспираторот
ЛЕД осветлување
Едноставно чистење на филтерот
Два мода на работа – Издувно и проточно
3 степени на вентилаторот
Б Енергетска класа
Клапна за неповратен проток на воздухот 150 мм
Димензии (ШxВxД): 59.8 × 4
. × 45.6цм

Шифра: 1003934 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 59,8cm
Должина 45,6cm
Висина 4,2cm
Моќност 260W
Дијаметар на излез 15cm
Начин на контрола Механички