Аспиратор GORENJE WHI 641 ST • MILD
, ,

Аспиратор GORENJE WHI 641 ST

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91005

Моќност: 280W
Модел: 60cm
INOX

36.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Аспираторот Gorenje WHI 641 ST во боја од нерѓосувачки челик ја надополнува колекцијата Starck кујнски апарати. Периметрискиот систем за вшмукување го црпи воздухот околу рабовите, со што се намалуваат нивоата на бучава и се зголемуваат перформансите на уредот. LED светилката рамномерно ја осветлува работната површина.

Линија-Старк
Тип на хауба наклонети
Тип на инсталација-ѕид
Димензии (ВxШxД), см106-132 x 60 x 47
Висина, см 106-132
Ширина, см 60
Длабочина, см 47
Димензии на украсната кутија (ВxШxД), см
106-132 x 36 x 34,6
Минимална висина на кутијата, 106cm
Максимална висина на кутијата,132 cm

РЕЖИМИ НА РАБОТА, ФУНКЦИИ
Работни режими
издувни гасови / рециркулација на воздухот
Број на брзини 3
PowerBoost интензивна вентилација 2 режими
Функција за освежување

AdaptTech Јадете
Периметриски систем за вшмукување P.A.S.
Тајмер
Функција за вентилација
ДИЗАЈН
Боја-нерѓосувачки челик
Боја за украсна кутија нерѓосувачки челик
Облога против отпечатоци против прсти

Материјал за домување
нерѓосувачки челик + стакло
Материјал на кутијата
нерѓосувачки челик
Осветлување
LED
КОНТРОЛА

Шифра: 91005 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 60cm
Должина 47cm
Висина 45cm
Моќност 280W
Дијаметар на излез 15cm
Начин на контрола Механички