Тостер за вафли GORENJE WCM 702 PW • MILD
, , , ,

Тостер за вафли GORENJE WCM 702 PW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91398

Моќност: 700W
Сигурносно затварање
Индикатор за температура
Ладни рачки

3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тостер · WCM702PW
Моќност на грејачот: 700 W, Површина за печење (ШxВ): Ø 20, Едноставно печење.

ВАФЛИ ИЛИ МАФИНИ
Слатката одлука зависи од вас
Ставете ги плочите за вафли или заменете ги ако сакате мафини. Плочите може да се менуваат додека трепнете, а различните задоволства ќе се погрижат да им биде интересно на децата.

Заштедете простор

Веќе не треба да се грижите дека вашиот апарат ќе заземе многу простор во вашата кујна. Може да се чува исправено, така што апаратот ќе зафаќа што е можно помалку простор во шкафот или фиоката, а притоа ќе остане при рака.
Лесно за чистење

Во апаратот има плочи за вафли и за мафини. Сите плочи се изработени од цврста алуминиумска легура и се обложени со обвивка против лепење. Плочите се отпорни на гребење и лесно се чистат.

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 700W
Автоматски термостат Да
Димензија на плотна 22x26cm
Заштита од прегревање Да