Правосмукалka GORENJE VC 2302 GALRCY • MILD
-14%
, ,

Правосмукалka GORENJE VC 2302 GALRCY

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010343

Gorenje VC 2302 GALRCY
Правосмукалка
Црвена боја
Моќност: 2300 W
Со канистер G FORCAIR LITE
Моќ на всисување: 330 W

7.499,00 ден 8.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje VC 2302 GALRCY
Правосмукалка
Црвена боја
Моќност: 2300 W
Со канистер G FORCAIR LITE
Моќ на всисување: 330 W
Волумен на садот за прашина: 3.3 Литри
мотор SOFT START
употреба суво чистење
Хепа филтер 2
Ниво на филтрација: 9
цевка: Алуминиум
Универзална четка + 3 додатни наставки
Радиус-Опсег: 9 m

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Метална телескопска цевка ДА
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Копче за автоматско собирање на кабел ДА
Капацитет на прашина 3,3L
Моќност 2300W
Должина на кабел 9m
Регулатор за моќност ДА
Тип на Филтер HEPPA
Променлива кеса за прашина НЕ