Правосмукалка GORENJE VC 1901 GACRCY • MILD
, , , ,

Правосмукалка GORENJE VC 1901 GACRCY

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91288

HEPPA филтер
Моќност:1900 W
Должина на кабел: 6m

5.899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje VC 1901 GACRCY
Правосмукалка
Црвена боја
Моќност: 1900 W
Пластичен сад
G. FORCE AIR COMPACT
Волумен на садот за прашина: 2.2 Литри
мотор SOFT START
употреба суво чистење
Хепа филтер
Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
Двојна ХЕПА филтрација
Универзална четка
Додатоци: 2
Материјал на цевката: Хромирана
Голем досег (кабел
црево и цевка): 7 m

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Метална телескопска цевка ДА
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Копче за автоматско собирање на кабел ДА
Капацитет на прашина 2,2L
Моќност 1900W
Должина на кабел 9m
Регулатор за моќност ДА
Тип на Филтер HEPPA
Променлива кеса за прашина НЕ