Правосмукалка GORENJE VC 1821 PSWBU • MILD
, ,

Правосмукалка GORENJE VC 1821 PSWBU

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91286

Правосмукалка
Моќност:1800 W
Телескопска цевка
Со вреќичка 3 Литри
Нежен старт на моторот SOFT START

5.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Правосмукалка
Моќност:1800 W
DELTA POWER
Со вреќичка 3 Литри
Материјал на цевката: Метал
Телескопска цевка
Универзална четка
1 Хепа филтер
Радиус-Опсег: 14 m
Копче за вклучување
Управувачка локација: На апаратот
Нежен старт на моторот SOFT START
Гумирани тркалца

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Метална телескопска цевка ДА
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Копче за автоматско собирање на кабел ДА
Капацитет на прашина 3L
Моќност 1800W
Должина на кабел 6m
Регулатор за моќност ДА
Тип на Филтер HEPPA
Променлива кеса за прашина ДА