Тостер GORENJE T 850 WE • MILD
, , , ,

Тостер GORENJE T 850 WE

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92030

Моќност: 850W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Функција за одмрзнување и загревање

2.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тостер · T850WE
Моќност на грејачот: 720 – 850 W, Број на степени на загревање: 7, Термостат, Автоматско исфрлање.

САД ЗА ТРОШКИ ШТО СЕ ИЗВЛЕКУВА
Секогаш мирисот на свежо препечен леб
Тајната на добриот тост лежи во одржувањето на тостерот чист. Редовно празнете го садот со трошките, а единствениот мирис што ќе се шири низ вашата кујна ќе биде мирисот на свежо препечен леб.
Доведено до совршенство

Одмрзнете го лебот за тост директно од замрзнувачот или повторно загрејте го веќе потпечениот леб за да ја добиете онаа топла површина за лесно мачкање на путерот.
Стилски дизајн

Стилските тостери за две парчиња се одличен естетски додаток на вашата работна површина. Тие се вклопуваат во вашата кујна и вашиот животен стил. Тие се корисни и лесни за употреба.

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 800W
Автоматски термостат Да
Нивоа на температури 7
Заштита од прегревање Да
Димензии 18×30,x16,7cm