Тостер GORENJE T 800ORAB • MILD
, , , ,

Тостер GORENJE T 800ORAB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93034

Моќност: 800W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Функција за одмрзнување и загревање

3.790,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тостер · T800ORAB
Моќност на грејачот: 800 W, Број на степени на загревање: 6, Автоматско исфрлање, High-lift исфрлање на лебчето.
ГИ ЗАДОВОЛУВА ВАШИТЕ ЖЕЛБИ
Ќе бидете изненадени
Рачката за висок подигање ви овозможува лесно да го отстраните вашиот тост. Длабоките и широки слотови се совршени за тост ѓеврек или леб. Дополнително, можете удобно да загреете кроасани или данско пециво на решетката за затоплување.
Совршено тостирано

Благодарение на изборот помеѓу шест нивоа на загревање, секое парче тост ќе биде совршено препечено. Овој врвен тостер има и функција за загревање и одмрзнување.


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 800W
Автоматски термостат Да
Нивоа на температури 6
Заштита од прегревање Да
Димензии 20x33x17cm