Правосмукалка GORENJE SVC 144 FBK • MILD
-14%
, , ,

Правосмукалка GORENJE SVC 144 FBK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013389

Gorenje SVC 144 FBK
Вертикална правосмукалка
Безжична употреба
За суво чистење

7.299,00 ден 8.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje SVC 144 FBK
Вертикална правосмукалка
Безжична употреба
За суво чистење
Број на додатоци: 2
Проток на воздух: 11.5 l/s
1 Хепа филтер
SoftStart тивко палење на моторот
LED Осветлување
Број на тркала: 4
Контролно светло за полнење на батерија
14.4 V
Трајност на батеријата: 38 мин.
Време на полнење: 6 h


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 108W
Заштита HEPA филтер
Индикатор за прашина Да
Воздушен заштитен вентил на мотор Не