Мелница за кафе GORENJE SMK 150 W • MILD
, , , ,

Мелница за кафе GORENJE SMK 150 W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91362

Моќност: 150W
Капацитет: 40гр

1.890,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje SMK 150 W
Мелница за кафе
Бела боја
Моќност 150W
Капацитет 40g
Нож Inox
Рачно собирање на кабел
Должина на кабел 1.5 М


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 150W
Капацитет 40гр