Тостер GORENJE SM703GCG • MILD
, , ,

Тостер GORENJE SM703GCG

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93684

Моќност: 700W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Ротирача горна плотна за 900

2.890,00 ден

На Залиха!

Спореди

Приклучна моќ: 700 W
Материјал на плочата: Алуминиум
Индикатор на температура
Еднострана тефлонска плоча што се
отстранува
Слој на плочата кој не се лепи 20×10
Ребраста плоча за печење
Плоча за сендвич/Плоча за вафли
Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Шифра: 93684 Категорија: , , ,

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 700W
Автоматски термостат 4
Број на температурни нивоа Да
Димензија на плотна 10x20x0,5cm
Заштита од прегревање Да