Тостер GORENJE SM 701 GCW • MILD
, , , ,

Тостер GORENJE SM 701 GCW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91473

Моќност: 700W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Ротирача горна плотна за 900

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Алуминиум
Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Ребраста плоча за печење
Фиксна грил плоча
Конвенционален грејач
Складирање во вертикална позиција
Затворена положба
Индикатор за температура
Едноставно печење
Простор за сместување на кабелот
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Рачка за носење
Сигурносно затварање
Ладни рачки
Моќност на грејачот: 700 W
Куќиште: Лакирана површина
Ширина на зоната за печење: 20 cm
Длабочина на зоната за печење: 10 cm
Должина на приклучен кабел: 70.0.0 m
Димензии (ШxВxД): 22..80 × 9..50 × 22..70 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25..90 × 11..80 × 25..70 cm
Нето тежина на апаратот: 12 kg
Бруто тежина на апаратот: 14 kg

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 700W
Автоматски термостат 4
Број на температурни нивоа Да
Димензија на плотна 10x20x0,5cm
Заштита од прегревање Да