Тостер GORENJE SM 701 GCB • MILD
, , , ,

Тостер GORENJE SM 701 GCB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92352

Моќност: 700W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Ротирача горна плотна за 900

1.790,00 ден

На Залиха!

Спореди

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Фиксна грил плоча

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција
Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење
Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење
Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 700W
Автоматски термостат 4
Број на температурни нивоа Да
Димензија на плотна 10x20x0,5cm
Заштита од прегревање Да