GORENJE SIH3000RBC • MILD
-22%
,

GORENJE SIH3000RBC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93582

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

2.499,00 ден 3.190,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 3000W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,35l
Дополнително попрскување на вода Да