Пегла GORENJE SIH2200BBC • MILD
-20%
, , ,

Пегла GORENJE SIH2200BBC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93574

Gorenje SIH 2200 BBC Пегла на Пареа
Виолетово-Бела боја
јачина:2200 W

1.999,00 ден 2.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje SIH 2200 BBC Пегла на Пареа
Виолетово-Бела боја
јачина:2200 W
Индикатор на температура
Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min
Испуштање на пареа одеднаш: 90 g/min
Волумен на резервоарот за вода: 0.28 Литри
Долевање на вода во текот на пеглањето
Систем против собирање на воден каменец
Систем против прокапување
Можност за суво пеглање
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Функција прскање
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 2200W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,28l
Дополнително попрскување на вода Да