Соковник GORENJE SBR800HC • MILD
, , , ,

Соковник GORENJE SBR800HC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93793

Мултифункционален робот
Моќност на моторот (max): 800 W
Број на брзини за лесно ракување: 2
AC мотор за сигурно работење
Капацитет на садот за сечкање: 1.5 l

5.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност на моторот (max): 800 W
AC мотор за сигурно работење
Број на вртежи (макс. – мин.): 19.172 obr/min
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Лесно чистење
Двојно сечило
Вклучување со притискање на копче
Број на брзини за лесно ракување: 2
Прегледен ЛЕД дисплеј
Додатоци – опрема: Додаток за мелење кафе, Додаток за месење тесто, Диск за ситно сечкање, Диск за рендање, Стандардна подлога, Додаток за матење, Диск за крупно сечкање
Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l
Волумен на садот: 1,25 l
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Вакумски ногарки за совршена стабилност
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
Куќиште: Пластика + метал
Должина на приклучен кабел: 1,0 m
Димензии (ШxВxД): 23,5 × 42,5 × 18,7 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 43,1 × 36,6 × 25,5 cm
Нето тежина на апаратот: 3,2 kg
Бруто тежина на апаратот: 4,8 kg
Приклучна моќ: 800 W