Соковник GORENJE SBR 1000 BE • MILD
-7%
, , , ,

Соковник GORENJE SBR 1000 BE

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91394

Моќност: 1100W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива
Додатоци: Мелница за кафе, Додаток за месење тесто, Диск за ситно сечкање
Диск за крупно сечкање, Диск за крупно сечкање, Диск за ситно сечкање
Диск за рендање, Диск за ситно сечкање, Шпатула, Цедач на агруми

7.999,00 ден 8.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje SBR1000BE
Мултифункционален робот
Моќност на моторот (max): 1.100 W
AC мотор за сигурно работење
Автоматска програма за брз почеток: Дробење лед
Пулсна работа за кратки циклуси
Смути
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Регулација на брзината
Додатоци – опрема: Цедач за агруми
Додаток за мелење кафе
Додаток за месење тесто
Диск за фино сечкање
Диск за ситно сечкање
Шпатула
Диск за рендање
Диск за ситно сечкање
Диск за крупно сечкање
Диск за крупно сечкање
Капацитет на садот за мешање и месење: 1.5 l
Капацитет на садот за сечкање: 2.4 l
Волумен на садот: 1.5 l
Соковник
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Вакумски ногарки за совршена стабилност


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 1100W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за сечкање 2,4L
Капацитет на сад за месење и мешање 1,5L