Сецко GORENJE S500BK • MILD
, , , ,

Сецко GORENJE S500BK

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013631

Секач · S500BK
Моќност на моторот (макс): 500 W, DC мотор за економична употреба и издржливост, Капацитет на сад за сецкање: 0,6 l

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ЕЛЕКТРИЧНО СЕЦКО
МОЌНОСТ 500W
АС МОТОР
КАПАЦИТЕТ НА САД 1л
СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ON/OFF КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА
ТУРБО ФУНКЦИЈА
НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ
ПРЕМИУМ СТАКЛЕН ШОЛ
Стабилност за време на обработката
Премиум стаклен сад овозможува лесно и стабилно сечкање. Содржината може да се сервира и директно од садот за сечкање.
Едноставна употреба и пулсна функција

Сецкачот може да се користи за сечкање овошје, зеленчук, билки или јаткасти плодови. Едноставно притиснете ја основната единица на апаратот надолу за да започнете со сечкање. Функцијата на пулсот овозможува сечкање во интервали, оставајќи ви целосна контрола над операцијата.