Телесна вага GORENJE OT 150 LB • MILD
, ,

Телесна вага GORENJE OT 150 LB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93132

Напојување: 4хААА батерии
Материјал: Стакло

1.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje OT 150 LBW
Вага за мерење телесна тежина
Бела боја
Електронска
Максимална тежина: 180 кг
Прецизност од 1 gr: 100 g
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Калено стакло
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Димензии 30х30cm
Максимална тежина на мерење 180kgs