Фрижидер side by side GORENJE NRS918FVX • MILD
-13%
, ,

Фрижидер side by side GORENJE NRS918FVX

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009134

Eнергетска класа:A+
Димензии:179х91х64,6cm
Капацитет на фрижидер: 332L
Капацитет на замрзнувач: 142L
Ниво на бучава: 43dB

64.999,00 ден 74.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фрижидер SIDE BY SIDE
Inox
TOTAL NO FROST
LCD дисплеј
Инвертер мотор
Вкупен нето капацитет 474л (332л ладилник + 142л замрзнувачки дел)
Диспанзер за ладна вода
Ледомат
Мини бар
Кружење на воздухот: MultiFlow ладење во фрижидерот
Функција за брзо замрзнување (FastFreeze)
Брзо ладење
Штедлива програма (EcoMode)
LED осветлување
4 стаклени полици
Држач за шишиња
2 сада за зеленчуки овошје
Флексибилен сад за јајца
3 полици на врата
FreshZone фиока
2 фиоки за чување на замрзната храна
Аларм за отворена врата
Енергетска класа: A+

Шифра: 1009134 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 179cm
Ширина 91cm
Длабочина 64,6cm
Енгергетска Класа A+
Капацитет на фрижидер 332L
Капацитет на замрзнувач 142L
Ниво на Бучава 43dB
Начин на контрола Допир
Прилагодливи полици на врата Да