GORENJE NRK619EAXL4WD • MILD
-14%
, ,

GORENJE NRK619EAXL4WD

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009507

Eнергетска класа:A++
Димензии:186х59,5х59cm
Капацитет на фрижидер: 207L
Капацитет на замрзнувач: 93L
Ниво на бучава: 39dB

28.499,00 ден 32.999,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 186cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 59cm
Енгергетска Класа A++
Капацитет на фрижидер 207L
Капацитет на замрзнувач 93L
Ниво на Бучава 39dB
Начин на контрола Допир
Диспанзер за вода Да
Прилагодливи полици на врата Да