, ,

Комбиниран фрижидер GORENJE NRK619EABXL4

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003863

Eнергетска класа:A++
Димензии:185х60х59,2cm
Капацитет на фрижидер: 203L
Капацитет на замрзнувач: 99L
Ниво на бучава: 38dB

34.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje NRK619EABXL4
Комбиниран фрижидер со долна комора
Црн
ЛЕД Дисплеј на вратата
Total NoFrost технологија
Тотален капацитет 302л (Дел за ладење 203л
дел за замрзнување 99л)
IonAir Воздушен јонизатор во фрижидерот со MultiFlow 360 степени: Мулти 3D распрскување на воздухот
Електронско управување
Convert FreshZone: фиока за риба и месо која се конвертира во фиока за овошје и зеленчук
Adapt tech: Овој паметен систем е развиен за да одржува постојана температура во фрижидерот без разлика колку често ја отворате вратата на фрижидерот
CrispZone со HumidityControl
FastFreeze: Брзо замрзнување
Eко мод на работа
Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм
ЛЕД осветлување
4 стаклени полици
Сад за шишиња без држач
SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
3 фиоки
Бучност 38dB
A++ енергетска класа
Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 цм


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 185cm
Ширина 60cm
Длабочина 59,2cm
Енгергетска Класа A++
Капацитет на фрижидер 203L
Капацитет на замрзнувач 99L
Ниво на Бучава 38dB
Начин на контрола Механички
Прилагодливи полици на врата Да