Правосмукалка GORENJE MVC148FW • MILD
, , , ,

Правосмукалка GORENJE MVC148FW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93685

Моќност:100W
Пластичен сад
Безжична употребa
Трајност на батеријата: 20 мин.
Број на додатоци: 4

3.790,00 ден

На Залиха!

Спореди

Максимална моќност на моторот: 100 W
Пластичен сад
За влажно и суво чистење
Безжична употреба
Трајност на батеријата: 20 мин.
Број на додатоци: 4
Проток на воздух: 13 L/s
Волумен на садот за прашина: 0,7 l
Контролно светло за полнење на батерија
Управувачка локација: Контрола на апаратот
Додатоци: 4
Боја: Бела
Бучност: 72 dB(A)re1pW
Номинална моќност: 14,8 V
Максимална моќност на моторот: 100 W
Димензии (ШxВxД): 43 × 13 × 13,5 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,8 × 15,4 × 15 cm
Нето тежина на апаратот: 1,1 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg
Приклучна моќ: 100 W
Категории: Мали апарати, Правосмукалки,

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Капацитет на прашина 0,7L
Моќност 100W
Регулатор за моќност НЕ
Тип на Филтер HEPPA
Време на користење со едно полненње до 20min