РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE MVC 148 WF • MILD
,

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE MVC 148 WF

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92816

Моќност: 100W
Индикатор-покажувач на прашина
Метален резервоар: 0,7L
Користење со едно полнење на батерија: 20min

3.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 100W
Заштита HEPA филтер
Индикатор за прашина Да
Воздушен заштитен вентил на мотор Не