Микробранова печка GORENJE MO20S4BC • MILD
,

Микробранова печка GORENJE MO20S4BC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012229

Димензии:26х45х34cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 25cm

7.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Боја: Црна
ECO Email (рерна и плехови)
Врата: Стакло
Материјал на челната плоча: Пластика
Начин на отварање на вратата: Рачка
Отвoрање на врата: Лево
Волумен: 20 l
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Максимална моќност на микробрановата: 700 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Електронско управување
Начин на управување: Копче, Копче
Дисплеј за прикажување на времето
Можност за исклучување на екранот
Звучен сигнал: Можност за исклучување (Off option)
Часовен опсег (min): 60 min
Комбинирано греење: Микробранови
Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)
AquaClean функција
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 11
Димензии (ШxВxД): 45 × 26 × 34 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49 × 28,7 × 36 cm
Нето тежина на апаратот: 13,8 kg
Бруто тежина на апаратот: 15,1 kg
Приклучна моќ: 1.150 W

Шифра: 1012229 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 26cm
Ширина 45cm
Длабочина 34cm
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 700W
Максимално време на тајмер 35min
Начин на контрола Механички