Микробранова печка GORENJE MO 20 E1W • MILD
,

Микробранова печка GORENJE MO 20 E1W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91213

Димензии:25,7х45,1х34,3cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

6.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Микробранова печка Essential линија
Бела боја
Mоќност 800W
Волумен: 20 Литри
Механичко управување
Ротирачка стаклена чинија
Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm

Шифра: 91213 Категорија: ,

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 25,7cm
Ширина 45,1cm
Длабочина 34,3cm
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 800W
Максимално време на тајмер 35min
Начин на контрола Механички