Микробранова печка GORENJE MO 20 E1S • MILD
,

Микробранова печка GORENJE MO 20 E1S

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91215

Димензии:25,7х45,1х34,3cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

6.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje MO 20 E1S
Микробранова печка Essential линија
Сребрена боја
Mоќност 800W
Волумен: 20 Литри
Механичко управување
Ротирачка стаклена чинија
Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm

Шифра: 91215 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 25,7cm
Ширина 45,1cm
Длабочина 34,3cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Не
Излезна моќност 800W
Начин на контрола Механички