Микробранова печка GORENJE MO 20 A3B • MILD
,

Микробранова печка GORENJE MO 20 A3B

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91219

Димензии:25,7х45,1х34,3cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

7.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje MO 20 A3B
Микробранова печка Advanced линија
Црна боја
Дисплеј
Mоќност 800W
Волумен: 20 Литри
Функција SmartDisplay
Дефиниран старт на готвење
Повеќе начини на готвење
Електронско управување
Ротирачка стаклена чинија
Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm

Шифра: 91219 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 25,7cm
Ширина 45,1cm
Длабочина 34,3cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Не
Излезна моќност 800W
Начин на контрола Механички