GORENJE MGA/K 17 BK • MILD
, ,

GORENJE MGA/K 17 BK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009919

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L

1.899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Димензии 21,2cm × 24cm × 15cm
Начин на контрола Механички