Миксер GORENJE M 550 CSDC • MILD
, , , ,

Миксер GORENJE M 550 CSDC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1005100

Моќност: 550W
Турбо Функција

2.590,00 ден

На Залиха!

Спореди

Миксер · M550CSDC
Моќност на моторот: 550 W, Број на брзини: 5, Директен напон DC
DC МОТОР
Економичен и долготраен
Овој робустен и сигурен мотор нема да ве изневери. Тој е многу високо енергетски ефикасен и дизајниран за долг животен век.
DC МОТОР
Економичен и долготраен
Овој робустен и сигурен мотор нема да ве изневери. Тој е многу високо енергетски ефикасен и дизајниран за долг животен век.
Мешање, блендирање и матење

Овој извонреден рачен миксер на Gorenje е наменет за камшикување, мешање и пирење храна. Вклучени се две високоефикасни маталки, две лопатки за мешање и додаток за пире.
Едноставно ракување

Рачката на миксер е внимателно дизајнирана да ви даде максимална удобност при ракување. Бидејќи миксерите се лесни, тие се лесни за употреба.
Лесно перење

Приборот и садот може лесно и едноставно да се мијат во машина за садови.

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 5
Моќност 550W
Број на метални перки 3 броја
Начин на контрола Механички