Миксер GORENJE M 400ORAW • MILD
, , ,

Миксер GORENJE M 400ORAW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93030

Моќност на моторот (max): 400 W
Нето тежина на апаратот: 1,3 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
Приклучна моќ: 400 W

2.690,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност на моторот (max): 400 W
Број на брзини за лесно ракување: 5
Копче за вадење на додатоците
Маталки од не’рѓосувачки челик
Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење
Боја: Бела
Должина на приклучен кабел: 1,0 m
Димензии (ШxВxД): 10 × 30 × 20 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 24,8 × 13,4 cm
Нето тежина на апаратот: 1,3 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
Приклучна моќ: 400 W

Шифра: 93030 Категорија: , , ,

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 5
Моќност 400W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички