, , ,

Кујнска вага GORENJE KT 10 ORAW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93133

Батерии 3 X AAA
Материјал на површината на вагата Стакло
Димензии:170 mm x 20 mm x 218 mm

1.690,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje KT 10 ORAW
Кујнска вага
Боја Бела
Електронска
Максимална дозволена тежина: 10 kg
Прецизност од 1 gr: 1 g
Функција Тара
Калено стакло
Едноставно управување на допир
Прегледен ЛЕД дисплеј
Батерии: 3XAAA