Бокал за вода GORENJE K17S • MILD
, , ,

Бокал за вода GORENJE K17S

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93571

Моќност:2000W
Капацитет:1,7L
Автоматско исклучување
Филтер за прочистување

2.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Големина на садот: 1,7 l
Ротација 360°
Автоматско исклучување
Strix термостат
On/Off Копче
Син индикатор
Копче за отварање на капакот
Филтер против бигор кој се отстранува
Индикатор за нивото на водата
Простор за сместување на кабелот
Гумени ногарки за стабилност
Основа
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
Заклучување на капакот
Куќиште: Пластика + метал
Боја: Инокс
Должина на приклучен кабел: 0,7 m
Димензии (ШxВxД): 21,7 × 23,7 × 14,9 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 22,4 × 16,5 cm
Нето тежина на апаратот: 1 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg
Приклучна моќ: 2.000 W


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Капацитет 1,7L
Моќност 2000W
Димензии 21,7cm × 23,7cm × 14,9cm
Начин на контрола Механички