Бокал за вода GORENJE K17FEII • MILD
, , , ,

Бокал за вода GORENJE K17FEII

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003966

Бокал за греење вода · K17FEII
1,5 литри: 1.7 l, Моќност на грејачот: 1850 – 2200 W, Регулирање на температурата: Не, Индикатор за ниско ниво на вода, Заштита од прегревање и од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот, Автоматско исклучување

1.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Бокал за греење вода · K17FEII
1,5 литри: 1.7 l, Моќност на грејачот: 1850 – 2200 W, Регулирање на температурата: Не, Индикатор за ниско ниво на вода, Заштита од прегревање и од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот, Автоматско исклучување
Капацитетот на бокалот за вода од 1,7 литри ќе ви овозможи еднаш да зовриете вода, а сите членови на семејството ќе можат истовремено да пијат топли напитоци. Совршен асистент дури и кога имате куп пријатели кои доаѓаат во посета.

Отстранлив и се мие

Бокалите за вода на Gorenje имаат одличен систем против бигор кој лесно се отстранува и чисти. Филтерот исто така ви помага да истурите вода од котелот без капење.
Филтер против бигор кој се отстранува
Отстранлив
Термостат
Strix


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Димензии 22,6cm × 23,9cm × 14,9cm
Начин на контрола Механички