Бокал за вода GORENJE K10BKC • MILD
, , , ,

Бокал за вода GORENJE K10BKC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003964

Моќност: 2200W
Капацитет: 1L

2.590,00 ден

На Залиха!

Спореди

Големина на садот: 1 l
Ротација 360°
Автоматско исклучување
Аналоген термостат
On/Off Копче
Син индикатор
Strix Термостат
Рачно отворање на капакот
Филтер против бигор
Простор за сместување на кабелот
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Основа
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
Куќиште: Керамика
Боја: Црна
Должина на приклучен кабел: 0,8 m
Димензии (ШxВxД): 24 × 26 × 18 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25 × 27 × 19 cm
Нето тежина на апаратот: 1,9 kg
Бруто тежина на апаратот: 2,6 kg
Приклучна моќ: 1.630 W


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Капацитет 1L
Моќност 2200W
Димензии 24cm × 26cm × 18cm
Начин на контрола Механички