Бокал за вода GORENJE K 17 CLI • MILD
, , , ,

Бокал за вода GORENJE K 17 CLI

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91319

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L

3.690,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje BOS67371 CLI
Classico (Ретро) Вградна Фурна
Крем боја
Боја на рачката златна
Електронски програмски тајмер со аналоген дисплеј
AirFry печење на топол воздух без потреба од масло
Капацитет 77 Литри
Механичко управување
13 програми
ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа
Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
Gentle Bake за супер сочна и мека храна
DC+ систем Ефикасно распределување на топлината
HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб
Стаклена контролна плоча
Ергономски копчиња и рачка
Едноставно деллива врата на рерната
Aqua clean едноставно секојдневно чистење
Perfect grill двоен греач за перфектно печење
Отстранливо стакло на вратата
Решетка
Длабока и плитка тава
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
Fast preheat брзо загревање
Eco Clean емајл
A енергетска класа
Димензии (Ш х В х Д): 59.5 х 59.5 х 56.4 cm


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Димензии 23,5cm x 29,5cm x 22,2cm
Начин на контрола Механички