Gorenje K 17 CLBK • MILD
-11%
, ,

Gorenje K 17 CLBK

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011353

3.099,00 ден 3.490,00 ден

На Залиха!

Термо Бокал
Classico серија
Црна боја
Запремнина 1.7 л
Моќност на загревање 2200 W
Ротација 360°
Автоматско исклучување
индикатор за вода
Филтер против бигор кој се отстранува
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
Должина на приклучен кабел: 0.7 m

Шифра: 1011353 Категорија: , ,