Бокал за вода GORENJE K 15ORAW • MILD
, , , ,

Бокал за вода GORENJE K 15ORAW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93037

Моќност: 2400W
Капацитет: 1,5L

3.690,00 ден

На Залиха!

Спореди

Бокал за греење вода · K15ORAW
1,5 литри: 1.5 l, Индикатор за ниско ниво на вода, Автоматско исклучување.
ДВОЕН ЅИД
Внатрешност од не’рѓосувачки челик
Двојниот ѕид обезбедува подобра изолација што ја одржува водата топла подолго време. Ја намалува и надворешната температура на бокалот кога водата е топла или врие (ѕидот на бокалот е ладен).
Автоматско исклучување

Заштитата од прегревање на празниот бокал гарантира дека грејачот ќе се исклучи ако случајно го вклучите без да го наполните бокалот со вода. Автоматското исклучување исто така автоматски ќе го исклучи грејачот кога водата ќе се загрее до вриење.


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Капацитет 1,5L
Моќност 2400W
Димензии 24,5cm × 24cm × 16cm
Начин на контрола Механички