Бокал за вода GORENJE K 15ORAB • MILD
, , , ,

Бокал за вода GORENJE K 15ORAB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93035

Големина на садот: 1,5 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Двојно дно

3.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Големина на садот: 1,5 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Двојно дно

Strix термостат
Бела

Копче за отварање на капакот
Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот
Заштита од прегревање

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 24,5 × 24 × 16 cm


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Капацитет 1,5L
Моќност 2400W
Димензии 24,5cm × 24cm × 16cm
Начин на контрола Механички