Соковник GORENJE JC 900 E • MILD
, , , ,

Соковник GORENJE JC 900 E

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91388

Моќност: 900W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива
Можност да се стави цело овошје

5.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje JC 900 E
Соковник – Цедач за агруми (џусер)
Боја: Нерѓосувачки челик
Максимална јачина на моторот: 900 W
Гумирани ногарки
Сигурносен прекинувач
XL отвор за дозирање
Можност да се стави цело овошје
Регулирање на брзината
Лесно чистење
Куќиште: Нерѓосувачки челик
Волумен на садот за одпадоци: 1
5 Литри
Микрофилтер

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 900W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за отпад 1,5L