GORENJE JC 805 E • MILD
, ,

GORENJE JC 805 E

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91386

Моќност: 800W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива

3.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 800W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за отпад 2L