Соковник за бавно цедење GORENJE JC 4800 VWY • MILD
, , , ,

Соковник за бавно цедење GORENJE JC 4800 VWY

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91383

Gorenje JC 4800 VWY
Соковник со бавно цедење

8.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje JC 4800 VWY
Соковник со бавно цедење
Slow juicer – постепено цедење со сврделот
Боја: Инокс
Моќност на моторот (max): 200 W
Број на вртежи (макс. – мин.): 80 obr/min
Филтер од фина мрежа
Лесно чистење
За овошје
зеленчук и јаткасти плодови
Реверзибилно работење (обратно движење)
Четка за лесно чистење
Волумен на садот за сок: 0.6 l
Волумен на садот за пулпа: 0.6 l

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 200W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за сок 0,6L
Капацитет на сад за отпад 0,6L