Вградена плотна GORENJE IT321SYB • MILD
, ,

Вградена плотна GORENJE IT321SYB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003804

Енергетска класа: А
Димензии:5,4х30х52cm

Број на функции:4
Индукциска плотна
2 индукциски зони
SmartControl

15.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Црна
Брусен раб на плочата
SmartControl
Персонализирани подесувања
SmartControl
Функција за враќања на подесувањата (Recall)
Тајмер за варење јајца (EggTimer)
Тајмер
Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
Одржување на топлина
SoftMelt функција
PowerBoost функција
2 индукциски зони за готвење
напред: Круг 18 cm, 1.4/2.1 kW,
назад: Круг 18 cm, 1.4/2.1 kW
Сигнализација на преостаната топлина
Заштита од деца (ChildLock Pro)
Димензии (ШxВxД): 30 × 5,4 × 52 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 61 cm
Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 28,3-28,5 × 7 × 49 cm
Нето тежина на апаратот: 4,7 kg
Бруто тежина на апаратот: 5,2 kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
Приклучна моќ: 3.200 W

brands

GORENJE


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 5,4cm
Ширина 30cm
Длабочина 52cm
Енгергетска Класа A
Конфигурација на герјни плочи 2 рингли (2x 180mm | 2x2100W)
Начин на греење Индукција
Начин на контрола Допир