Фигаро за коса GORENJE HC 19 PR • MILD
, ,

Фигаро за коса GORENJE HC 19 PR

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91407

Gorenje HC 19 PR
Фигаро
Боја: Розева
42 W
Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje HC 19 PR
Фигаро
Боја: Розева
42 W
Дијаметар: 19 mm
Ладен врв
Moжност за закачување
Кабел кој се ротира 360
Едноставно електронско управување
LCD дисплеј
Континуирана регулација на температурата
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Должина на кабелот:1,8 m


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Дијаметар 19mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да