Рачен блендер GORENJE HBC806QW • MILD
, , , ,

Рачен блендер GORENJE HBC806QW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010655

Моќност: 800W
Двојни сечива
Димензии: 38,2x6x2x5,1cm

3.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje HBC806QW
Стапчест миксер
Моќност 800 W
Бела боја
Inox Нож
Регулација на брзината
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Додаток блендер: Сецко со сад
Додаток за сецкање
Сад за миксање
Постоље
Додаток за миксање
Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5 l
Капацитет на садот за сечкање: 0.5 l
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Сад за мерење со капак
погоден за складирање храна
Ефикасно четиристрано сечило

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 800W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за месење и мешање 0,5L
Капацитет на сад за сечкање 0,5L