GORENJE HBC561QW • MILD
, ,

GORENJE HBC561QW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003811

Моќност: 560W
Двојни сечива
Димензии: 36×5,1×5,1cm

1.590,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 560W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за сечкање 0,5L