Машина за садови Gorenje GV520E15 • MILD
, ,

Машина за садови Gorenje GV520E15

Достапност:

Продадено


Шифра: 1009917

21.999,00 ден

Продадено

Спореди

Вградна машина за миење садови
45цм
9 комплети
5 програми
4 температури на миење 65/60/45/35
2 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Максимална температура на влезната вода 60C
Функција за таблета 3 во 1
Самочистечки филтер
Целосен Aqua Stop
Бучност 47 dB
Потрошувачка на вода 9 l
Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.705 kWh
Енергетска класа A++ (A-20%)
Димензии (ШxВxД): 44.8 × 81.5 × 55 cm