Машина за садови GORENJE GV 663 C60 • MILD
, ,

Машина за садови GORENJE GV 663 C60

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013947

Енергетска класа: A+++
Капацитет:16 сета 8 програми
Ниво на бучава:44dB
Димензии:81,6×59,8×55,5m

33.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Капацитет за полнење 16
Систем за врвни кошници MultiClack
Лизгачки врати
Променлива шарка за отворање на вратата
Внатрешно осветлена
Статус LED светло
Дополнителни опции
ExtraHygien – дополнителна хигиена, програма за стерилизација
Самочистење
TotalDry-автоматско отворање на вратата
Функција за брзо перење

Број на кошеви 3
Горна корпа
Еден држач за стакло што се склопува
Широка мрежа
Широк држач за нож
Преклопен држач за чаши – лево
Рачка со лого од не’рѓосувачки челик
Преклопен држач за чаши – десно
Висечки решетки за чинии
Долна корпа
Преклопен/поделен заден држач
Широка мрежа
Средна корпа
Нема среден кош
Третиот escajg кош
Со телескопски водилки
Системи за безбедност
Заштита од поплави AquaStop
Температура на перење (°C)
70/65/55/45/35
Времетраење на Еко програмата
205 мин

Програми за перење
Интензивна програма
Автоматска програма
Кристални чаши
Еко програма
1 час миење
Можност за креирање на сопствени програми
Меморирање на сопствени програми.
Управување
На допир – допир
Индикатор за завршување на миењето
Звучен сигнал
Одложен почеток на миење
До 24 ч
Користење на таблета 3 во 1


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 81,6cm
Ширина 59,8cm
Длабочина 55,5cm
Енгергетска Класа A+++
Капацитет 16 сета
Број на програми 8
Времен режим Прилагодлив почеток на работа
Тип на Дисплеј LED
Ниво на бучава 44dB