Садоперачка GORENJE GS62040W • MILD
, ,

Садоперачка GORENJE GS62040W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93784

Енергетска класа:E
Капацитет:13 сета 5 програми
Ниво на бучава:47dB
Димензии:84,5x60x60cm

23.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje GS62040W
Самостоечка машина за миење садови
60цм
Бела
13 комплети
5 програми
2 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Функција 3во1
Одложен старт до 9 часа
Звучен сигнал за крај на програмот
Заштита од прелевање со целосен Aquastop
А++ енергетска класа
Бучност 47dB
Димензии 85x60x60 цм

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 84,8cm
Ширина 60cm
Длабочина 60cm
Енгергетска Класа E
Капацитет 13 сета
Број на програми 5
Времен режим Прилагодлив почеток на работа
Тип на Дисплеј LED
Ниво на бучава 47dB